Biurowa szafa bezpieczeństwa z zamkiem elektronicznym dla wielu użytkowników

Metalowa szafa bezpieczeństwa jest bardzo dobrym wyborem w biurach, które potrzebują pełnej kontroli nad dostępem do niejawnych dokumentów. Wyposażona jest ona w zamek elektroniczny na kody z opcją klucza głównego do zamka.Szafa bezpieczeństwa może zostać otwarta przez użytkownika z wykorzystaniem jednego z 3 kodów. Kody posiadają określoną hierarchię uprawnień, przy czym kod MASTER – administratora szafy może zablokować lub zmienić kody dostępu pozostałym użytkownikom. Istnieje jeszcze dodatkowy kod techniczny, którego użytkownik nie ma możliwości samodzielnej zmiany kodu, który posiada.
Zamek szafy zasilany jest dwoma bateriami AA zawartymi w zestawie. Przy niskim stanie naładowania baterii emituje ostrzeżenie o konieczności ich wymiany. Zamek przeszedł testy, w których trakcie wykonano na nim 80 000 otworzeń.
Wnętrze szafy wyposażono w 5 półek, przy czym najniżej położona półka stanowi podstawę szafy. Wszystkie wyżej położone półki mają regulowaną wysokość z dokładnością do 50 mm. Nośność pojedynczej równomiernie obciążonej półki wynosi 50 kg. Szafa dostarczana jest w stanie zmontowanym.

Poniżej galeria zdjęć przybliżająca wygląd i funkcjonalności szafy.